Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. Krzysztofa Iwaneczki

Przewodnicząca Uczelnianej Rady Doskonałości Naukowej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy informuje: 16 grudnia (czwartek) 2021 roku o godz. 12:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Krzysztofa Iwaneczki na temat:

„Wpływ zróżnicowanych gatunków muzycznych na autorską twórczość wokalną na przykładzie formy koncertowej”

w ramach postępowania w sprawie nadania stopnia doktora w dziedzinie sztuki, dyscyplinie artystycznej sztuk muzycznych

Promotor: prof. dr hab. Piotr Salaber  (AM w Bydgoszczy)

Recenzenci: prof. dr hab. Inga Lewandowska (PWSZ w Nysie), dr hab. Janusz Szrom (AT w Warszawie), dr hab. Paweł Tomaszewski (AM w Katowicach)

Udział w zdalnej publicznej obronie rozprawy doktorskiej odbędzie się poprzez platformę Microsoft Teams. Gość zobowiązany jest do wysłania zgłoszenia do udziału w obronie na adres postepowania@amfn.pl do dnia 15.12.2021 do godziny 12:00 i będzie proszony o przesłanie adresu e-mail, na który zostanie przesłane zaproszenie (link) do spotkania.

Streszczenie pracy oraz opinie recenzentów znajdują się na stronie BIP uczelni: http://bip.amuz.bydgoszcz.pl/ w zakładce AWANSE NAUKOWE.

Rozprawa doktorska zostanie udostępniona w Bibliotece Głównej w siedzibie Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, przy ul. Słowackiego 7, 85-008 Bydgoszcz. Wobec zagrożenia epidemicznego rozprawa zostanie udostępniona zainteresowanym przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności po uprzednim uzgodnieniu szczegółów z Dyrektorem Biblioteki Głównej – kustoszem mgr Elżbietą Abramek (biblioteka@amfn.pl).