Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie nauk humanistycznych, w dyscyplinie nauki o sztuce: mgr Magdaleny Nowickiej-Ciecierskiej

Wydział Nauk o Sztuce Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zawiadamia, że dnia 6 lipca 2020 roku, o godzinie 12:00, za pośrednictwem platformy Microsoft Teams, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie nauk humanistycznych, w dyscyplinie nauki o sztuce: mgr Magdaleny Nowickiej-Ciecierskiej

Temat rozprawy doktorskiej:

Słuchane na ostro”. Andrzej Chłopecki jako muzykolog, krytyk, radiowiec i promotor nowej muzyki

Promotor: prof. UAM dr hab. Marcin Gmys

Recenzenci:

dr hab. Małgorzata Komorowska, em. prof. Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina

prof. UZ dr hab. Rafał Ciesielski, Uniwersytet Zielonogórski

Rozprawa doktorska dostępna jest do wglądu w Biurze Obsługi Wydziału Nauk o Sztuce Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7, sala 2.59 (zapoznanie się z dysertacją wymaga wcześniejszego umówienia, zgłoszenie należy wysłać na adres wnos@amu.edu.pl min. dobę przed planowaną wizytą)

Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje znajdują się na stronach Wydziału Nauk o Sztuce:

UWAGA! Uczestnictwo w publicznej obronie jest możliwe po wcześniejszym zgłoszeniu – stosowną informację należy wysłać najpóźniej do 3 lipca do godziny 15:00, na adres wnos@amu.edu.pl.

Spotkanie próbne – z udziałem publiczności – odbędzie się 6 VII 2020 roku o godz. 11:00.